Teams |
Round/Venue |
Tip |
Score |
Stockport 0 Lost To Maidenhead United 1
|
Round 1 |
Stockport |
2 - 1 |
Aldershot 1 Lost To Fylde 2
|
Round 1 |
Fylde
|
1 - 2 |
Barnet 1 Defeated Yeovil 0
|
Round 1 |
Barnet
|
2 - 1 |
Chesterfield 1 Lost To Dover Athletic 2
|
Round 1 |
Draw |
1 - 1 |
Chorley 0 Drew With Bromley 0
|
Round 1 |
Chorley |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 0 Lost To Woking 2
|
Round 1 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Eastleigh 1 Defeated Notts County 0
|
Round 1 |
Notts County |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 1 Lost To Halifax 4
|
Round 1 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Harrogate Town 2 Drew With Solihull Moors 2
|
Round 1 |
Draw
|
1 - 1 |
Hartlepool 1 Lost To Sutton United 3
|
Round 1 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Torquay 2 Defeated Boreham Wood 1
|
Round 1 |
Torquay
|
2 - 1 |
Wrexham 2 Defeated Barrow 1
|
Round 1 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Fylde 0 Drew With Chorley 0
|
Round 1 |
Fylde |
2 - 1 |
Barrow 0 Lost To Harrogate Town 3
|
Round 1 |
Draw |
1 - 1 |
Boreham Wood 2 Drew With Wrexham 2
|
Round 1 |
Draw
|
1 - 1 |
Bromley 3 Defeated Ebbsfleet Utd 1
|
Round 1 |
Draw |
1 - 1 |
Dover Athletic 1 Lost To Dagenham & Redbridge 2
|
Round 1 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Halifax 2 Defeated Hartlepool 0
|
Round 1 |
Halifax
|
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Drew With Chesterfield 1
|
Round 1 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Notts County 1 Drew With Stockport 1
|
Round 1 |
Notts County |
2 - 1 |
Solihull Moors 3 Defeated Torquay 0
|
Round 1 |
Draw |
2 - 1 |
Sutton United 1 Drew With Barnet 1
|
Round 1 |
Sutton United |
2 - 1 |
Woking 0 Lost To Aldershot 1
|
Round 1 |
Woking |
2 - 1 |
Yeovil 1 Defeated Eastleigh 0
|
Round 1 |
Yeovil
|
2 - 1 |
Fylde 1 Defeated Ebbsfleet Utd 0
|
Round 2 |
Fylde
|
2 - 1 |
Barrow 2 Defeated Eastleigh 0
|
Round 2 |
Eastleigh |
1 - 2 |
Boreham Wood 2 Drew With Chesterfield 2
|
Round 2 |
Draw
|
1 - 1 |
Bromley 3 Drew With Torquay 3
|
Round 2 |
Bromley |
1 - 0 |
Halifax 1 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 2 |
Halifax
|
2 - 1 |
Maidenhead United 0 Lost To Hartlepool 1
|
Round 2 |
Maidenhead United |
1 - 0 |
Solihull Moors 2 Defeated Aldershot 1
|
Round 2 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Sutton United 2 Drew With Chorley 2
|
Round 2 |
Sutton United |
2 - 1 |
Woking 1 Defeated Harrogate Town 0
|
Round 2 |
Draw |
1 - 1 |
Yeovil 1 Drew With Stockport 1
|
Round 2 |
Yeovil |
2 - 1 |
Dover Athletic 2 Defeated Wrexham 1
|
Round 2 |
Draw |
1 - 1 |
Notts County 1 Lost To Barnet 2
|
Round 2 |
Draw |
1 - 1 |
Aldershot 0 Lost To Bromley 1
|
Round 2 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barnet 0 Lost To Dover Athletic 1
|
Round 2 |
Barnet |
2 - 1 |
Chesterfield 1 Lost To Woking 2
|
Round 2 |
Chesterfield |
2 - 1 |
Chorley 1 Lost To Solihull Moors 6
|
Round 2 |
Solihull Moors
|
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 0 Lost To Boreham Wood 3
|
Round 2 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Eastleigh 1 Drew With Sutton United 1
|
Round 2 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 1 Lost To Yeovil 3
|
Round 2 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Harrogate Town 0 Lost To Notts County 2
|
Round 2 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Hartlepool 2 Drew With Fylde 2
|
Round 2 |
Fylde |
1 - 2 |
Stockport 3 Defeated Barrow 2
|
Round 2 |
Stockport
|
2 - 1 |
Torquay 0 Lost To Maidenhead United 2
|
Round 2 |
Torquay |
2 - 1 |
Wrexham 1 Defeated Halifax 0
|
Round 2 |
Draw |
1 - 1 |
Fylde 1 Lost To Woking 4
|
Round 3 |
Fylde |
2 - 1 |
Aldershot 1 Drew With Halifax 1
|
Round 3 |
Halifax |
1 - 2 |
Barnet 2 Drew With Chesterfield 2
|
Round 3 |
Barnet |
2 - 0 |
Boreham Wood 0 Lost To Sutton United 1
|
Round 3 |
Draw |
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 4 Defeated Harrogate Town 2
|
Round 3 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Dover Athletic 1 Lost To Torquay 2
|
Round 3 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Hartlepool 2 Lost To Bromley 3
|
Round 3 |
Bromley
|
1 - 2 |
Maidenhead United 4 Defeated Chorley 1
|
Round 3 |
Maidenhead United
|
2 - 1 |
Solihull Moors 2 Defeated Ebbsfleet Utd 1
|
Round 3 |
Solihull Moors
|
3 - 0 |
Stockport 2 Defeated Eastleigh 0
|
Round 3 |
Stockport
|
2 - 1 |
Barrow 1 Defeated Yeovil 0
|
Round 3 |
Barrow
|
2 - 1 |
Notts County 1 Drew With Wrexham 1
|
Round 3 |
Draw
|
1 - 1 |
Fylde 0 Drew With Harrogate Town 0
|
Round 4 |
Fylde |
2 - 1 |
Aldershot 1 Drew With Sutton United 1
|
Round 4 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barnet 2 Drew With Torquay 2
|
Round 4 |
Draw
|
2 - 1 |
Barrow 1 Lost To Halifax 2
|
Round 4 |
Barrow |
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Lost To Ebbsfleet Utd 2
|
Round 4 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 3 Defeated Yeovil 2
|
Round 4 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Dover Athletic 1 Lost To Woking 2
|
Round 4 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Hartlepool 4 Defeated Wrexham 2
|
Round 4 |
Draw |
1 - 1 |
Maidenhead United 1 Lost To Bromley 2
|
Round 4 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Notts County 5 Defeated Chorley 1
|
Round 4 |
Draw |
2 - 1 |
Stockport 2 Defeated Chesterfield 0
|
Round 4 |
Stockport
|
2 - 1 |
Solihull Moors 1 Lost To Eastleigh 2
|
Round 4 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Bromley 2 Drew With Fylde 2
|
Round 5 |
Bromley |
2 - 1 |
Chesterfield 1 Drew With Dagenham & Redbridge 1
|
Round 5 |
Chesterfield |
2 - 0 |
Eastleigh 1 Lost To Barnet 2
|
Round 5 |
Eastleigh |
1 - 0 |
Ebbsfleet Utd 1 Lost To Aldershot 2
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
Halifax 2 Defeated Solihull Moors 1
|
Round 5 |
Halifax
|
2 - 1 |
Harrogate Town 0 Lost To Dover Athletic 2
|
Round 5 |
Harrogate Town |
2 - 0 |
Sutton United 0 Lost To Maidenhead United 3
|
Round 5 |
Sutton United |
1 - 0 |
Torquay 1 Lost To Hartlepool 2
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
Woking 3 Defeated Barrow 2
|
Round 5 |
Woking
|
1 - 0 |
Wrexham 1 Lost To Stockport 2
|
Round 5 |
Wrexham |
2 - 0 |
Yeovil 3 Defeated Notts County 1
|
Round 5 |
Yeovil
|
2 - 1 |
Chorley 1 Lost To Boreham Wood 3
|
Round 5 |
Chorley |
3 - 2 |
Barrow 0 Lost To Hartlepool 1
|
Round 5 |
Barrow |
2 - 1 |
Chesterfield 2 Lost To Halifax 3
|
Round 5 |
Halifax
|
1 - 2 |
Dover Athletic 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 5 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Eastleigh 2 Defeated Boreham Wood 0
|
Round 5 |
Eastleigh
|
2 - 1 |
Harrogate Town 2 Defeated Chorley 0
|
Round 5 |
Harrogate Town
|
2 - 0 |
Notts County 0 Drew With Solihull Moors 0
|
Round 5 |
Notts County |
2 - 1 |
Stockport 2 Defeated Fylde 1
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
Woking 1 Drew With Torquay 1
|
Round 5 |
Woking |
2 - 1 |
Wrexham 2 Drew With Maidenhead United 2
|
Round 5 |
Wrexham |
2 - 1 |
Yeovil 1 Defeated Sutton United 0
|
Round 5 |
Sutton United |
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 1 Drew With Bromley 1
|
Round 5 |
Draw
|
1 - 1 |
Aldershot 1 Lost To Barrow 2
|
Round 6 |
Aldershot |
2 - 1 |
Boreham Wood 3 Defeated Dover Athletic 1
|
Round 6 |
Dover Athletic |
1 - 2 |
Bromley 2 Defeated Chesterfield 1
|
Round 6 |
Bromley
|
2 - 0 |
Chorley 3 Defeated Stockport 0
|
Round 6 |
Stockport |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 1 Drew With Eastleigh 1
|
Round 6 |
Draw
|
1 - 1 |
Halifax 0 Lost To Yeovil 2
|
Round 6 |
Halifax |
2 - 0 |
Maidenhead United 0 Lost To Dagenham & Redbridge 1
|
Round 6 |
Draw |
1 - 1 |
Sutton United 1 Drew With Notts County 1
|
Round 6 |
Draw
|
1 - 1 |
Torquay 4 Defeated Harrogate Town 2
|
Round 6 |
Torquay
|
2 - 1 |
Hartlepool 1 Drew With Woking 1
|
Round 6 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Barnet 2 Defeated Aldershot 0
|
Round 5 |
Barnet
|
2 - 1 |
Aldershot 1 Defeated Wrexham 0
|
Round 8 |
Draw |
1 - 1 |
Boreham Wood 4 Defeated Stockport 0
|
Round 8 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Bromley 2 Defeated Notts County 1
|
Round 8 |
Bromley
|
1 - 2 |
Chorley 1 Drew With Woking 1
|
Round 8 |
Woking |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Barrow 3
|
Round 8 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Halifax 4 Defeated Barnet 2
|
Round 8 |
Draw |
1 - 1 |
Hartlepool 0 Lost To Dover Athletic 2
|
Round 8 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Drew With Harrogate Town 1
|
Round 8 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Lost To Yeovil 1
|
Round 8 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Sutton United 4 Defeated Chesterfield 0
|
Round 8 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Torquay 0 Drew With Dagenham & Redbridge 0
|
Round 8 |
Torquay |
2 - 1 |
Fylde 3 Defeated Eastleigh 1
|
Round 8 |
Fylde
|
2 - 1 |
Fylde 3 Defeated Wrexham 2
|
Round 8 |
Fylde
|
2 - 1 |
Aldershot 1 Lost To Yeovil 3
|
Round 8 |
Yeovil
|
1 - 2 |
Boreham Wood 1 Lost To Notts County 2
|
Round 8 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Bromley 1 Defeated Woking 0
|
Round 8 |
Bromley
|
2 - 1 |
Chorley 1 Lost To Barrow 3
|
Round 8 |
Barrow
|
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 3 Defeated Barnet 0
|
Round 8 |
Barnet |
1 - 2 |
Halifax 0 Lost To Harrogate Town 1
|
Round 8 |
Halifax |
2 - 1 |
Hartlepool 1 Drew With Chesterfield 1
|
Round 8 |
Hartlepool |
2 - 0 |
Maidenhead United 1 Lost To Dover Athletic 2
|
Round 8 |
Draw |
1 - 1 |
Solihull Moors 2 Defeated Stockport 0
|
Round 8 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Sutton United 0 Lost To Dagenham & Redbridge 2
|
Round 8 |
Sutton United |
2 - 1 |
Torquay 2 Lost To Eastleigh 3
|
Round 8 |
Torquay |
2 - 1 |
Barnet 0 Drew With Solihull Moors 0
|
Round 9 |
Draw
|
1 - 1 |
Barrow 2 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 9 |
Barrow
|
2 - 1 |
Chesterfield 2 Defeated Aldershot 1
|
Round 9 |
Chesterfield
|
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 0 Drew With Chorley 0
|
Round 9 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Eastleigh 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 9 |
Draw
|
1 - 1 |
Harrogate Town 2 Defeated Sutton United 0
|
Round 9 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Notts County 2 Defeated Fylde 0
|
Round 9 |
Notts County
|
2 - 1 |
Stockport 0 Lost To Torquay 4
|
Round 9 |
Draw |
1 - 1 |
Woking 1 Lost To Boreham Wood 2
|
Round 9 |
Woking |
2 - 1 |
Wrexham 1 Defeated Ebbsfleet Utd 0
|
Round 9 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Yeovil 3 Defeated Bromley 1
|
Round 9 |
Yeovil
|
2 - 1 |
Dover Athletic 0 Lost To Halifax 2
|
Round 9 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 10 |
Draw |
1 - 1 |
Bromley 1 Lost To Barrow 2
|
Round 10 |
Bromley |
2 - 1 |
Chesterfield 1 Lost To Eastleigh 2
|
Round 10 |
Draw |
1 - 1 |
Chorley 0 Drew With Aldershot 0
|
Round 10 |
Draw
|
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Drew With Barnet 1
|
Round 10 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Dover Athletic 2 Drew With Notts County 2
|
Round 10 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Hartlepool 2 Defeated Yeovil 1
|
Round 10 |
Yeovil |
1 - 2 |
Maidenhead United 0 Lost To Halifax 1
|
Round 10 |
Draw |
1 - 2 |
Sutton United 0 Drew With Stockport 0
|
Round 10 |
Sutton United |
2 - 1 |
Torquay 2 Defeated Fylde 1
|
Round 10 |
Torquay
|
2 - 1 |
Woking 1 Drew With Wrexham 1
|
Round 10 |
Woking |
2 - 1 |
Harrogate Town 2 Defeated Ebbsfleet Utd 0
|
Round 10 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Fylde 1 Lost To Chesterfield 3
|
Round 10 |
Fylde |
2 - 1 |
Aldershot 4 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 10 |
Dover Athletic |
1 - 2 |
Barnet 1 Lost To Bromley 2
|
Round 10 |
Barnet |
2 - 1 |
Barrow 3 Defeated Boreham Wood 1
|
Round 10 |
Barrow
|
2 - 1 |
Eastleigh 2 Defeated Maidenhead United 1
|
Round 10 |
Eastleigh
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 2 Lost To Torquay 4
|
Round 10 |
Torquay
|
1 - 2 |
Halifax 0 Drew With Chorley 0
|
Round 10 |
Halifax |
2 - 1 |
Notts County 2 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 10 |
Notts County
|
2 - 1 |
Solihull Moors 2 Defeated Sutton United 0
|
Round 10 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Wrexham 1 Drew With Harrogate Town 1
|
Round 10 |
Wrexham |
2 - 1 |
Yeovil 3 Defeated Woking 1
|
Round 10 |
Yeovil
|
2 - 1 |
Stockport 2 Defeated Hartlepool 1
|
Round 10 |
Hartlepool |
1 - 2 |
Aldershot 0 Lost To Hartlepool 3
|
Round 11 |
Draw |
1 - 1 |
Barnet 2 Drew With Woking 2
|
Round 11 |
Barnet |
2 - 1 |
Eastleigh 0 Drew With Chorley 0
|
Round 11 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 1 Lost To Maidenhead United 2
|
Round 11 |
Draw |
1 - 2 |
Halifax 0 Lost To Boreham Wood 2
|
Round 11 |
Halifax |
2 - 0 |
Notts County 2 Defeated Torquay 0
|
Round 11 |
Notts County
|
2 - 1 |
Solihull Moors 2 Defeated Bromley 1
|
Round 11 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Yeovil 1 Lost To Harrogate Town 2
|
Round 11 |
Yeovil |
2 - 1 |
Wrexham 0 Lost To Chesterfield 1
|
Round 11 |
Wrexham |
2 - 1 |
Boreham Wood 0 Lost To Fylde 2
|
Round 12 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Bromley 5 Defeated Halifax 0
|
Round 12 |
Bromley
|
2 - 1 |
Chorley 1 Lost To Yeovil 2
|
Round 12 |
Yeovil
|
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 2 Defeated Wrexham 1
|
Round 12 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Dover Athletic 0 Lost To Stockport 1
|
Round 12 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Harrogate Town 1 Defeated Aldershot 0
|
Round 12 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Hartlepool 2 Defeated Barnet 0
|
Round 12 |
Draw |
1 - 1 |
Maidenhead United 1 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 12 |
Solihull Moors |
1 - 2 |
Sutton United 2 Lost To Ebbsfleet Utd 3
|
Round 12 |
Sutton United |
2 - 1 |
Torquay 4 Defeated Barrow 2
|
Round 12 |
Torquay
|
2 - 1 |
Woking 1 Drew With Eastleigh 1
|
Round 12 |
Woking |
2 - 1 |
Chesterfield 1 Defeated Notts County 0
|
Round 12 |
Chesterfield
|
2 - 1 |
Boreham Wood 0 Drew With Aldershot 0
|
Round 12 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Bromley 2 Drew With Stockport 2
|
Round 12 |
Bromley |
2 - 1 |
Chorley 0 Lost To Ebbsfleet Utd 4
|
Round 12 |
Draw |
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 0 Lost To Barrow 2
|
Round 12 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Dover Athletic 3 Defeated Eastleigh 1
|
Round 12 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Harrogate Town 2 Defeated Barnet 1
|
Round 12 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Drew With Fylde 1
|
Round 12 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Sutton United 0 Lost To Halifax 1
|
Round 12 |
Halifax
|
1 - 2 |
Torquay 1 Defeated Wrexham 0
|
Round 12 |
Torquay
|
2 - 1 |
Woking 0 Lost To Notts County 4
|
Round 12 |
Draw |
1 - 1 |
Fylde x vs Dover Athletic x Note: Match was postponed |
Round 13 |
Fylde |
2 - 1 |
Barnet x vs Chorley x Note: Match was postponed |
Round 13 |
Barnet |
2 - 0 |
Barrow x vs Sutton United x Note: Match was postponed |
Round 13 |
Barrow |
2 - 1 |
Eastleigh x vs Harrogate Town x Note: Match was postponed |
Round 13 |
Harrogate Town |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd x vs Chesterfield x Note: Match was postponed |
Round 13 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Halifax 2 Lost To Torquay 4
|
Round 13 |
Halifax |
2 - 1 |
Solihull Moors 2 Defeated Dagenham & Redbridge 1
|
Round 13 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Yeovil 1 Drew With Boreham Wood 1
|
Round 13 |
Yeovil |
2 - 1 |
Stockport 1 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 11 |
Draw |
1 - 1 |
Barnet 1 Lost To Stockport 2
|
Round 21 |
Barnet |
2 - 1 |
Boreham Wood 2 Defeated Maidenhead United 1
|
Round 21 |
Boreham Wood
|
1 - 0 |
Bromley 3 Drew With Harrogate Town 3
|
Round 21 |
Bromley |
2 - 1 |
Chesterfield 2 Lost To Chorley 3
|
Round 21 |
Chesterfield |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 6 Defeated Aldershot 1
|
Round 21 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 2 Drew With Hartlepool 2
|
Round 21 |
Hartlepool |
1 - 2 |
Notts County 0 Lost To Barrow 3
|
Round 21 |
Notts County |
2 - 1 |
Solihull Moors 3 Defeated Fylde 1
|
Round 21 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Torquay 1 Lost To Sutton United 2
|
Round 21 |
Torquay |
2 - 0 |
Woking 0 Drew With Halifax 0
|
Round 21 |
Woking |
2 - 1 |
Yeovil 0 Lost To Dover Athletic 1
|
Round 21 |
Yeovil |
2 - 1 |
Barnet 1 Lost To Stockport 2
|
Round 14 |
Barnet |
1 - 0 |
Boreham Wood 2 Defeated Maidenhead United 1
|
Round 14 |
Draw |
1 - 1 |
Bromley 3 Drew With Harrogate Town 3
|
Round 14 |
Bromley |
2 - 1 |
Chesterfield 2 Lost To Chorley 3
|
Round 14 |
Chesterfield |
2 - 0 |
Dagenham & Redbridge 6 Defeated Aldershot 1
|
Round 14 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 2 Drew With Hartlepool 2
|
Round 14 |
Hartlepool |
1 - 2 |
Notts County 0 Lost To Barrow 3
|
Round 14 |
Notts County |
2 - 1 |
Solihull Moors 3 Defeated Fylde 1
|
Round 14 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Torquay 1 Lost To Sutton United 2
|
Round 14 |
Torquay |
2 - 1 |
Woking 0 Drew With Halifax 0
|
Round 14 |
Draw
|
1 - 1 |
Yeovil 0 Lost To Dover Athletic 1
|
Round 14 |
Yeovil |
2 - 1 |
Fylde 3 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 22 |
Fylde
|
2 - 1 |
Aldershot 2 Defeated Notts County 1
|
Round 22 |
Notts County |
1 - 2 |
Barrow 2 Defeated Barnet 1
|
Round 22 |
Barrow
|
2 - 1 |
Chorley 1 Defeated Torquay 0
|
Round 22 |
Torquay |
0 - 1 |
Dover Athletic 1 Drew With Solihull Moors 1
|
Round 22 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Halifax 1 Drew With Eastleigh 1
|
Round 22 |
Halifax |
2 - 1 |
Harrogate Town 3 Defeated Chesterfield 1
|
Round 22 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Hartlepool 2 Drew With Boreham Wood 2
|
Round 22 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Stockport 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 22 |
Stockport |
1 - 0 |
Sutton United 0 Lost To Bromley 2
|
Round 22 |
Bromley
|
1 - 2 |
Wrexham 3 Drew With Yeovil 3
|
Round 22 |
Wrexham |
2 - 1 |
Maidenhead United 2 Lost To Woking 3
|
Round 22 |
Woking
|
1 - 2 |
Fylde x vs Dagenham & Redbridge x Note: Match was postponed |
Round 15 |
Fylde |
2 - 1 |
Barrow x vs Barnet x Note: Match was postponed |
Round 15 |
Barrow |
2 - 1 |
Chorley x vs Torquay x Note: Match was postponed |
Round 15 |
Torquay |
1 - 2 |
Harrogate Town x vs Chesterfield x Note: Match was postponed |
Round 15 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Stockport x vs Ebbsfleet Utd x Note: Match was postponed |
Round 15 |
Stockport |
2 - 0 |
Barnet x vs Ebbsfleet Utd x Note: Match was postponed |
Round 15 |
Barnet |
1 - 0 |
Barrow x vs Chorley x Note: Match was postponed |
Round 15 |
Barrow |
2 - 0 |
Harrogate Town x vs Halifax x Note: Match was postponed |
Round 15 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Wrexham x vs Fylde x Note: Match was postponed |
Round 15 |
Wrexham |
2 - 1 |
Aldershot 2 Drew With Chesterfield 2
|
Round 24 |
Aldershot |
1 - 0 |
Boreham Wood 1 Defeated Woking 0
|
Round 24 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Bromley 1 Drew With Yeovil 1
|
Round 24 |
Bromley |
2 - 1 |
Chorley 1 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 24 |
Chorley
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 2 Defeated Wrexham 1
|
Round 24 |
Draw |
1 - 1 |
Maidenhead United 0 Lost To Barrow 4
|
Round 24 |
Barrow
|
1 - 2 |
Sutton United 3 Defeated Harrogate Town 1
|
Round 24 |
Harrogate Town |
1 - 2 |
Torquay 1 Lost To Stockport 5
|
Round 24 |
Torquay |
2 - 1 |
Eastleigh 0 Lost To Wrexham 2
|
Round 14 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Barrow 1 Defeated Aldershot 0
|
Round 25 |
Barrow
|
2 - 1 |
Chesterfield 1 Lost To Bromley 2
|
Round 25 |
Bromley
|
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 1 Lost To Maidenhead United 2
|
Round 25 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Dover Athletic 0 Lost To Boreham Wood 2
|
Round 25 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Eastleigh 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 25 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Harrogate Town 2 Defeated Torquay 1
|
Round 25 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Notts County 1 Drew With Sutton United 1
|
Round 25 |
Notts County |
2 - 1 |
Stockport 4 Defeated Chorley 2
|
Round 25 |
Stockport
|
2 - 1 |
Woking 2 Defeated Hartlepool 1
|
Round 25 |
Woking
|
2 - 1 |
Wrexham 2 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 25 |
Solihull Moors |
1 - 2 |
Yeovil 2 Defeated Halifax 0
|
Round 25 |
Yeovil
|
2 - 1 |
Barnet 2 Defeated Fylde 1
|
Round 25 |
Draw |
1 - 2 |
Fylde 0 Drew With Sutton United 0
|
Round 11 |
Draw
|
2 - 1 |
Chesterfield 1 Lost To Yeovil 2
|
Round 12 |
Yeovil
|
1 - 2 |
Fylde 2 Drew With Yeovil 2
|
Round 26 |
Fylde |
2 - 1 |
Aldershot 2 Defeated Stockport 1
|
Round 26 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Boreham Wood 2 Defeated Harrogate Town 1
|
Round 26 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Bromley 2 Lost To Eastleigh 3
|
Round 26 |
Bromley |
2 - 1 |
Chorley 1 Drew With Dover Athletic 1
|
Round 26 |
Dover Athletic |
1 - 2 |
Halifax 2 Lost To Notts County 4
|
Round 26 |
Halifax |
2 - 1 |
Hartlepool 1 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 26 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Lost To Barnet 4
|
Round 26 |
Draw |
1 - 1 |
Sutton United 3 Defeated Wrexham 1
|
Round 26 |
Draw |
2 - 1 |
Torquay 0 Lost To Chesterfield 3
|
Round 26 |
Torquay |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 27 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Woking 0 Lost To Sutton United 2
|
Round 27 |
Woking |
2 - 1 |
Barrow 1 Drew With Fylde 1
|
Round 27 |
Barrow |
2 - 0 |
Chesterfield 2 Drew With Solihull Moors 2
|
Round 27 |
Solihull Moors |
1 - 2 |
Dover Athletic 3 Defeated Bromley 0
|
Round 27 |
Bromley |
1 - 2 |
Harrogate Town 4 Defeated Hartlepool 1
|
Round 27 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Notts County 3 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 27 |
Notts County
|
2 - 1 |
Stockport 5 Defeated Halifax 1
|
Round 27 |
Stockport
|
2 - 1 |
Wrexham 3 Defeated Chorley 1
|
Round 27 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Yeovil 6 Defeated Torquay 2
|
Round 27 |
Yeovil
|
2 - 1 |
Sutton United 3 Defeated Yeovil 2
|
Round 28 |
Yeovil |
1 - 2 |
Fylde 1 Lost To Stockport 2
|
Round 28 |
Fylde |
2 - 1 |
Aldershot 0 Drew With Barnet 0
|
Round 28 |
Draw
|
1 - 1 |
Boreham Wood 2 Drew With Eastleigh 2
|
Round 28 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Bromley 3 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 28 |
Bromley
|
2 - 1 |
Chorley 0 Lost To Harrogate Town 2
|
Round 28 |
Harrogate Town
|
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Dover Athletic 1
|
Round 28 |
Dover Athletic
|
1 - 2 |
Halifax 1 Defeated Chesterfield 0
|
Round 28 |
Halifax
|
2 - 1 |
Hartlepool 2 Drew With Barrow 2
|
Round 28 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Maidenhead United 2 Defeated Wrexham 0
|
Round 28 |
Wrexham |
1 - 2 |
Solihull Moors 0 Lost To Notts County 1
|
Round 28 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Torquay 4 Defeated Woking 1
|
Round 28 |
Torquay
|
2 - 1 |
Fylde 0 Lost To Barrow 1
|
Round 29 |
Barrow
|
1 - 2 |
Aldershot 3 Defeated Eastleigh 1
|
Round 29 |
Draw |
1 - 1 |
Boreham Wood 0 Drew With Barnet 0
|
Round 29 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Bromley 3 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 29 |
Bromley
|
2 - 1 |
Chorley 0 Lost To Wrexham 2
|
Round 29 |
Chorley |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 1 Drew With Dagenham & Redbridge 1
|
Round 29 |
Draw
|
1 - 1 |
Halifax 0 Drew With Stockport 0
|
Round 29 |
Halifax |
2 - 1 |
Hartlepool 0 Lost To Harrogate Town 1
|
Round 29 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Maidenhead United 0 Drew With Notts County 0
|
Round 29 |
Notts County |
1 - 2 |
Solihull Moors 3 Defeated Chesterfield 0
|
Round 29 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Sutton United 6 Defeated Woking 2
|
Round 29 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Torquay 0 Lost To Yeovil 2
|
Round 29 |
Torquay |
2 - 1 |
Barnet 1 Drew With Halifax 1
|
Round 30 |
Barnet |
2 - 1 |
Barrow 7 Defeated Ebbsfleet Utd 0
|
Round 30 |
Barrow
|
2 - 0 |
Chesterfield 1 Defeated Sutton United 0
|
Round 30 |
Sutton United |
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 0 Drew With Torquay 0
|
Round 30 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Harrogate Town 1 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 30 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Notts County 2 Defeated Bromley 1
|
Round 30 |
Notts County
|
2 - 1 |
Stockport 1 Lost To Boreham Wood 3
|
Round 30 |
Stockport |
2 - 1 |
Woking 1 Defeated Chorley 0
|
Round 30 |
Woking
|
2 - 1 |
Wrexham 1 Lost To Aldershot 2
|
Round 30 |
Wrexham |
2 - 1 |
Yeovil 0 Drew With Solihull Moors 0
|
Round 30 |
Yeovil |
2 - 1 |
Hartlepool 2 Defeated Eastleigh 1
|
Round 24 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Dover Athletic 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 30 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Fylde 2 Lost To Torquay 3
|
Round 31 |
Fylde |
2 - 1 |
Aldershot 3 Drew With Chorley 3
|
Round 31 |
Aldershot |
2 - 1 |
Eastleigh 0 Lost To Chesterfield 2
|
Round 31 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Harrogate Town 2
|
Round 31 |
Harrogate Town
|
1 - 2 |
Halifax 5 Defeated Maidenhead United 2
|
Round 31 |
Halifax
|
2 - 0 |
Notts County 0 Drew With Dover Athletic 0
|
Round 31 |
Notts County |
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Lost To Boreham Wood 2
|
Round 31 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Stockport 0 Drew With Sutton United 0
|
Round 31 |
Stockport |
2 - 1 |
Wrexham 3 Defeated Woking 0
|
Round 31 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Yeovil 2 Drew With Hartlepool 2
|
Round 31 |
Yeovil |
2 - 1 |
Barrow 2 Defeated Bromley 0
|
Round 31 |
Barrow
|
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Drew With Barrow 1
|
Round 32 |
Barrow |
1 - 2 |
Bromley 1 Lost To Barnet 2
|
Round 32 |
Bromley |
2 - 1 |
Chesterfield 1 Drew With Fylde 1
|
Round 32 |
Draw
|
1 - 1 |
Chorley 0 Lost To Halifax 1
|
Round 32 |
Halifax
|
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 2 Defeated Notts County 0
|
Round 32 |
Notts County |
1 - 2 |
Dover Athletic 2 Defeated Aldershot 0
|
Round 32 |
Dover Athletic
|
2 - 0 |
Harrogate Town 0 Lost To Wrexham 2
|
Round 32 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Hartlepool 2 Defeated Stockport 0
|
Round 32 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Maidenhead United 2 Defeated Eastleigh 0
|
Round 32 |
Maidenhead United
|
2 - 1 |
Sutton United 0 Drew With Solihull Moors 0
|
Round 32 |
Draw
|
1 - 1 |
Torquay 0 Drew With Ebbsfleet Utd 0
|
Round 32 |
Torquay |
2 - 1 |
Woking 1 Defeated Yeovil 0
|
Round 32 |
Yeovil |
1 - 2 |
Halifax 4 Defeated Dover Athletic 2
|
Round 24 |
Halifax
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 2 Defeated Woking 1
|
Round 26 |
Woking |
1 - 2 |
Solihull Moors 0 Drew With Barrow 0
|
Round 26 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Eastleigh 0 Drew With Aldershot 0
|
Round 27 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Fylde 1 Lost To Boreham Wood 2
|
Round 33 |
Boreham Wood
|
1 - 2 |
Aldershot 1 Drew With Harrogate Town 1
|
Round 33 |
Harrogate Town |
1 - 2 |
Barnet 2 Defeated Hartlepool 1
|
Round 33 |
Draw |
1 - 1 |
Barrow 2 Defeated Torquay 1
|
Round 33 |
Barrow
|
2 - 0 |
Eastleigh 2 Defeated Woking 0
|
Round 33 |
Draw |
1 - 1 |
Ebbsfleet Utd 1 Drew With Sutton United 1
|
Round 33 |
Sutton United |
1 - 2 |
Halifax 2 Defeated Bromley 1
|
Round 33 |
Halifax
|
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Lost To Maidenhead United 2
|
Round 33 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Stockport 0 Lost To Dover Athletic 2
|
Round 33 |
Stockport |
1 - 0 |
Wrexham 0 Drew With Dagenham & Redbridge 0
|
Round 33 |
Wrexham |
2 - 1 |
Yeovil 1 Drew With Chorley 1
|
Round 33 |
Yeovil |
2 - 1 |
Notts County 3 Defeated Chesterfield 0
|
Round 33 |
Notts County
|
2 - 1 |
Dover Athletic 2 Defeated Barrow 1
|
Round 34 |
Barrow |
1 - 2 |
Chesterfield 3 Defeated Wrexham 2
|
Round 34 |
Chesterfield
|
2 - 1 |
Bromley 2 Drew With Solihull Moors 2
|
Round 34 |
Bromley |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Drew With Stockport 1
|
Round 34 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Hartlepool 2 Defeated Aldershot 0
|
Round 34 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Solihull Moors 1 Defeated Barnet 0
|
Round 24 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Eastleigh 2 Drew With Fylde 2
|
Round 30 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Harrogate Town 3 Defeated Yeovil 0
|
Round 34 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 1 Defeated Chorley 0
|
Round 35 |
Ebbsfleet Utd
|
2 - 0 |
Notts County 1 Drew With Woking 1
|
Round 35 |
Draw
|
1 - 1 |
Barrow 1 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 11 |
Barrow
|
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Defeated Yeovil 0
|
Round 36 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Bromley 0 Lost To Wrexham 2
|
Round 36 |
Bromley |
2 - 0 |
Chesterfield 4 Defeated Ebbsfleet Utd 0
|
Round 36 |
Chesterfield
|
2 - 1 |
Chorley 0 Lost To Barnet 1
|
Round 36 |
Barnet
|
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 2 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 36 |
Solihull Moors |
1 - 2 |
Dover Athletic 5 Defeated Fylde 1
|
Round 36 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Harrogate Town 3 Defeated Eastleigh 0
|
Round 36 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Hartlepool 2 Defeated Notts County 0
|
Round 36 |
Draw |
1 - 1 |
Maidenhead United 1 Lost To Aldershot 2
|
Round 36 |
Draw |
1 - 1 |
Torquay 1 Defeated Halifax 0
|
Round 36 |
Torquay
|
2 - 1 |
Woking 1 Drew With Stockport 1
|
Round 36 |
Woking |
2 - 1 |
Sutton United 2 Drew With Barrow 2
|
Round 36 |
Barrow |
1 - 2 |
Maidenhead United 1 Lost To Ebbsfleet Utd 3
|
Round 34 |
Maidenhead United |
2 - 0 |
Aldershot 3 Defeated Boreham Wood 2
|
Round 35 |
Aldershot
|
2 - 0 |
Barrow 2 Defeated Dagenham & Redbridge 1
|
Round 35 |
Barrow
|
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 37 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Bromley 0 Lost To Sutton United 1
|
Round 37 |
Bromley |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Stockport 1
|
Round 37 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Solihull Moors 3 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 37 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Torquay 2 Defeated Chorley 0
|
Round 37 |
Torquay
|
2 - 1 |
Woking 2 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 37 |
Woking
|
2 - 1 |
Yeovil 3 Defeated Wrexham 0
|
Round 37 |
Yeovil
|
2 - 1 |
Fylde 1 Lost To Notts County 2
|
Round 24 |
Draw |
1 - 1 |
Barnet 2 Drew With Boreham Wood 2
|
Round 27 |
Barnet |
2 - 1 |
Chorley 1 Lost To Eastleigh 2
|
Round 34 |
Draw |
1 - 1 |
Halifax 1 Defeated Sutton United 0
|
Round 35 |
Halifax
|
1 - 0 |
Solihull Moors 0 Lost To Hartlepool 1
|
Round 35 |
Solihull Moors |
1 - 0 |
Chesterfield 3 Lost To Harrogate Town 4
|
Round 37 |
Harrogate Town
|
1 - 2 |
Harrogate Town 1 Drew With Bromley 1
|
Round 38 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Woking 1 Lost To Barnet 3
|
Round 34 |
Draw |
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Lost To Fylde 2
|
Round 37 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Notts County 3 Defeated Aldershot 1
|
Round 37 |
Notts County
|
2 - 1 |
Solihull Moors x vs Harrogate Town x Note: Match was postponed |
Round 39 |
Draw |
2 - 1 |
Fylde 1 Defeated Aldershot 0
|
Round 39 |
Fylde
|
2 - 1 |
Barrow x vs Wrexham x Note: Match was postponed |
Round 39 |
Barrow |
2 - 1 |
Bromley x vs Chorley x Note: Match was postponed |
Round 39 |
Bromley |
2 - 0 |
Dover Athletic 1 Drew With Chesterfield 1
|
Round 39 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Lost To Stockport 2
|
Round 39 |
Draw |
1 - 1 |
Notts County 4 Defeated Eastleigh 0
|
Round 39 |
Notts County
|
2 - 1 |
Sutton United 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 39 |
Draw
|
1 - 1 |
Halifax 0 Lost To Ebbsfleet Utd 1
|
Round 39 |
Halifax |
2 - 1 |
Sutton United x vs Fylde x Note: Match was postponed |
Round 34 |
Sutton United |
2 - 1 |
Barnet x vs Barrow x Note: Match was postponed |
Round 37 |
Draw |
2 - 1 |
Chorley x vs Fylde x Note: Match was postponed |
Round 40 |
Draw |
0 - 1 |
Ebbsfleet Utd x vs Bromley x Note: Match was postponed |
Round 40 |
Bromley |
1 - 2 |
Harrogate Town x vs Barrow x Note: Match was postponed |
Round 40 |
Draw |
1 - 1 |
Fylde x vs Maidenhead United x Note: Match was postponed |
Round 35 |
Fylde |
2 - 1 |
Barnet x vs Harrogate Town x Note: Match was postponed |
Round 35 |
Barnet |
2 - 1 |
Fylde x vs Hartlepool x Note: Match was postponed |
Round 41 |
Fylde |
2 - 1 |
Barrow x vs Stockport x Note: Match was postponed |
Round 41 |
Barrow |
2 - 1 |
Notts County x vs Harrogate Town x Note: Match was postponed |
Round 41 |
Notts County |
2 - 1 |
Solihull Moors x vs Chorley x Note: Match was postponed |
Round 41 |
Solihull Moors |
2 - 0 |
Yeovil x vs Ebbsfleet Utd x Note: Match was postponed |
Round 41 |
Yeovil |
2 - 1 |
Chorley x vs Sutton United x Note: Match was postponed |
Round 42 |
Sutton United |
1 - 2 |
Eastleigh x vs Barrow x Note: Match was postponed |
Round 42 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd x vs Fylde x Note: Match was postponed |
Round 42 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Harrogate Town x vs Woking x Note: Match was postponed |
Round 42 |
Harrogate Town |
1 - 2 |
Chorley x vs Notts County x Note: Match was postponed |
Round 43 |
Notts County |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd x vs Boreham Wood x Note: Match was postponed |
Round 43 |
Ebbsfleet Utd |
3 - 1 |
Halifax x vs Barrow x Note: Match was postponed |
Round 43 |
Halifax |
2 - 1 |
Harrogate Town x vs Fylde x Note: Match was postponed |
Round 43 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Fylde x vs Halifax x Note: Match was postponed |
Round 44 |
Fylde |
3 - 2 |
Barrow x vs Chesterfield x Note: Match was postponed |
Round 44 |
Draw |
1 - 0 |
Dover Athletic x vs Sutton United x Note: Match was postponed |
Round 44 |
Draw |
1 - 1 |
Hartlepool x vs Chorley x Note: Match was postponed |
Round 44 |
Draw |
2 - 1 |
Notts County x vs Ebbsfleet Utd x Note: Match was postponed |
Round 44 |
Notts County |
2 - 1 |
Stockport x vs Harrogate Town x Note: Match was postponed |
Round 44 |
Draw |
2 - 2 |
Chorley x vs Maidenhead United x Note: Match was postponed |
Round 45 |
Chorley |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd x vs Solihull Moors x Note: Match was postponed |
Round 45 |
Ebbsfleet Utd |
3 - 2 |
Harrogate Town x vs Dagenham & Redbridge x Note: Match was postponed |
Round 45 |
Draw |
1 - 1 |
Sutton United x vs Boreham Wood x Note: Match was postponed |
Round 45 |
Draw |
2 - 1 |
Woking x vs Fylde x Note: Match was postponed |
Round 45 |
Fylde |
2 - 1 |
Yeovil x vs Barrow x Note: Match was postponed |
Round 45 |
Draw |
3 - 2 |
Fylde x vs Bromley x Note: Match was postponed |
Round 46 |
Fylde |
2 - 1 |
Aldershot x vs Ebbsfleet Utd x Note: Match was postponed |
Round 46 |
Draw |
2 - 1 |
Barrow x vs Woking x Note: Match was postponed |
Round 46 |
Draw |
2 - 1 |
Boreham Wood x vs Chorley x Note: Match was postponed |
Round 46 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Dover Athletic x vs Harrogate Town x Note: Match was postponed |
Round 46 |
Draw |
1 - 1 |
Boreham Wood x vs Halifax x
|
Round 34 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Yeovil x vs Barnet x
|
Round 39 |
Yeovil |
2 - 1 |
Harrogate Town x vs Boreham Wood x
|
Play-Off |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Notts County x vs Barnet x
|
Play-Off |
Notts County |
2 - 1 |